-
RSS

Recente posts

Indruk
Ontroerd
Verbijstering
Klantenbinding
Onrecht

Categorie├źn

Levensverhalen als herinnering
Mogelijk gemaakt door

Mijn Blog

Avondvierdaagse

Woensdag 22 juni 2011
 
Twee avonden zitten erop en we hebben er nog twee te gaan. Mijn kinderen wilden graag aan de Avondvierdaagse meedoen en dus passen we onze schema's daarop aan. Vroeg naar huis, snel eten en hup, op naar De Rijp, van waaruit we de paden op en de lanen in gaan. De twee avonden zijn goed verlopen. Vrijwel droog weer en heel gezellig. We lopen immers met een grote groep van onze school. Babbeltje hier, babbeltje daar - voordat je het in de gaten hebt sta je alweer bij het startpunt. Morgen gaan we de polder in en vrijdag eindigen we op onze school. Daar ligt de beloning dan al klaar. De medaille! Onze kinderen zijn daar zeer op gebrand en houden de twee laatste etappes ook nog wel even vol.

0 Reacties op Avondvierdaagse:

Comments RSS

Voeg een reactie toe:

Je naam:
E-mailadres: (vereist)
Website:
Reactie:
Maak je tekst groter, vetgedrukt, schuingedrukt en meer met HTML tags. Zo werkt het.
Post Comment
Website Builder
mogelijk gemaakt
door Vistaprint